ul. Gersona 30, 30-818 Kraków
+48 690 297 700
biuro@pvtech.pl

Fotowoltaika Bochnia

Jesteś mieszkańcem Bochni? Jesteś w trakcie budowy domu i zastanawiasz się nad tym na jakie dodatkowe źródło energii się zdecydować? A może masz już własny dom i po prostu zależy Ci na ekologii oraz na tym by zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy? Tak czy inaczej, instalacje fotowoltaiczne są pomysłem odpowiednim dla Ciebie. Poznaj ofertę naszej firmy.

Fotowoltaika w Bochni – korzystne rozwiązanie na lata

Firma PVTECH z Krakowa od wielu lat z powodzeniem zajmuje się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych w Bochni i okolicach. Oferujemy swoim klientom szereg usług związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Najpierw jednak chcemy przedstawić Ci zalety wyboru fotowoltaiki.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście kwestia ekologii – jest to instalacja, która zapewnia pozyskiwanie energii elektrycznej do Twojego domu w 100% w sposób naturalny i bezpieczny dla środowiska. Co więcej, jest to ogromna oszczędność, gdyż płacąc raz za montaż instalacji fotowoltaicznej możesz uzyskać darmowy prąd w swoim domu na długie lata. Obecnie możesz także ubiegać się o dofinansowanie od państwa na tego typu inwestycję w swoim domu, co z pewnością sprawia, że jest to jeszcze bardziej opłacalna decyzja. Kolejną sprawą jest oczywiście kwestia długowieczności paneli słonecznych – w przypadku prawidłowej eksploatacji będą one służyły Tobie i Twojej rodzinie przez naprawdę bardzo długie lata i to bez konieczności ciągłych napraw.

Fotowoltaika Bochnia – co oferuje nasza firma?

Jak już wyżej zostało to napisane, instalacja fotowoltaiczna jest naprawdę doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które cenią sobie wartości proekologiczne oraz chcą zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Oczywiście żeby tego typu inwestycja była udana, to koniecznie musi zostać zrealizowana przez profesjonalną firmę – właśnie taką jak nasza. Wszystkim naszym klientom z Bochni i okolic oferujemy fachowe usługi, dzięki którym mogą mieć oni pewność, że ich instalacja fotowoltaiczna będzie efektywnie działać przez bardzo długi czas. Oferujemy między innymi:

  • wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej,
  • realizację projektu takiej instalacji,
  • sezonowy przegląd instalacji,
  • wszelkiego rodzaju usługi konserwacyjne oraz naprawcze,
  • a także szeroko pojętą profesjonalną obsługę klienta.

Co więcej, każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług otrzyma gwarancję, dzięki której pierwsze przeglądy oraz ewentualne naprawy będą całkowicie darmowe. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym UDT czy SEP. Możesz być więc w 100% pewny, że instalacja fotowoltaiczna zostanie profesjonalnie wykonana przez pracowników z doświadczeniem. 

Nie czekaj dłużej

Jeżeli jesteś w trakcie budowy swojego domu lub chcesz poprawić komfort już istniejącego i zastanawiasz się nad tym skąd pozyskać czystą energię, to zdecydowanie nie czekaj ani chwili dłużej. Instalacje fotowoltaiczne są bowiem najlepszym z możliwych rozwiązań, które posłuży Ci na długie lata. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie takiej inwestycji, to koniecznie skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Adres oraz numer telefonu do naszej firmy znajdziesz w zakładce kontakt. Zapraszamy!


Przykładowe montaże w Krakowie i okolicach